• Slávnostné otvorenie školského roka 2024 - 2025

• Slávnostné otvorenie školského roka 2024/2025 sa uskutoční 2. septembra 2024 o 8:30 hodine v átriu Spojenej školy Sekule. Prváčikovia sa stretnú pred budovou školy. So sebou si prinesú aktovky.

Žiaci budú prostredníctvom triednych učiteľov informovaní o organizácii prvých dní v škole.

Riadne vyučovanie, prevádzka školskej jedálne a školského klubu detí (aj ranného) sa začne v utorok 3. 9. 2024.

Prajeme všetkým žiakom, zamestnancom školy aj rodičom úspešný štart  do nového školského roku.

• Vážení rodičia,

prosíme Vás, aby ste pripravili pre svoje dieťa do 1.ročníka len nasledovné pomôcky:

Telesná výchova: tepláková súprava, krátke nohavice, biele tričko, tenisky alebo cvičky do telocvične a tenisky na ihrisko

Všetko podpísané a uložené v zaťahovacom vrecúšku!

Peračník : ceruzka č.2, guma, strúhadlo

Výtvarná výchova: tričko, alebo starú košeľu, handričku

Taška: dosky a obaly na zošity a učebnice

Prezuvky (papučky v zaťahovacom vrecúšku)

NEZABUDNITE VŠETKO PODPÍSAŤ!!!

ODPORÚČAME PODPÍSAŤ AJ ČIAPKY A BUNDY, NAKOĽKO SI ICH DETI ČASTO NEPOZNAJÚ!

Rodičia, ktorí mali záujem o spoločné zakúpenie pomôcok tie škola zabezpečila.

Rodičia, ktorí uhradili len PZ, pomôcky pre svoje dieťa zabezpečia podľa zoznamu, ktorý nájdu na stránke školy v záložke „Zápis do 1.ročníka.“

Prosíme, aby ste sa snažili celý školský rok o to, aby Vaše dieťa malo každý deň v poriadku pripravené všetko, čo do školy potrebuje a v takom stave, aby mohlo nerušene a bez stresu pracovať zároveň so svojimi spolužiakmi. Školskú tašku, zošity, peračník skontrolujte každý deň.

Tešíme sa na spoluprácu.