Školský rok 2021/2022

Majstrovstvá okresu Senica v cezpoľnom behu

V stredu 13. októbra 2021 sa uskutočnilo okresné kolo atletickej súťaže družstiev v cezpoľnom behu v rekreačnej oblasti Gazárka Šaštín-Stráže. Našu školu reprezentovali družstvá chlapcov i dievčat.  Najlepšie si počínal Patrik Kánský (8.roč.), ktorý dobehol z celkového počtu 43 bežcov na 3.mieste. Adrián Berta bol 13. Ďalej našu školu reprezentovali Andrej Matušovský (6.roč.) a Matúš Drabant (8.roč.). Z 11 zúčastnených družstiev chlapcov sme obsadili 4.priečku.

Dievčatá v konkurencii  10 škôl z nášho okresu sa vôbec nestratili a zhodne ako družstvo chlapcov skončili na 4.mieste. Veľmi dobre si však počínali naše najmladšie bežkyne, kde z celkového počtu 39 súťažiacich, ukázali svoju kvalitu Elena Hušková (7.miesto) a Maruschka Blaškovičová (13.) – obidve 5. ročník – čo by mohol byť prísľub do budúcnosti.  Lucia SobolováAdela Včelková (obidve 7.ročník) dobehli v druhej polovici štartového poľa.

Žiakom gratulujeme a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy

Mgr. Dana Gašpárková

Mgr. Monika Hladíková

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt clipart umývanie rúk | Hygiene  activities, Hygiene lessons, Kids hygieneSvetový deň umývania rúk

Dňa 15.10. sme si pripomenuli na našej škole Svetový deň umývania rúk. S deťmi sme si precvičili  správnu techniku umývania rúk , ktorá je dôležitá pri predchádzaní   infekčným chorobám. Zdôraznili sme si , že aj krátkych 3O sekund  môže ochrániť naše zdravie.

Biela pastelka - Home | FacebookDňa 24. septembra 2021 prebehol v našej škole 20.ročník zbierky “Biela pastelka”. Vďaka vaším príspevkom sa podarilo vyzbierať pre Úniu nevidiacich a slabozrakých Slovenska 154,29 eur, ktoré pomôžu sociálnym pracovníkom a ľuďom so zrakovým postihnutím skvalitniť ich život.

Za príspevky ďakujeme.

V dňoch 6.9.-10.9.2021 sa žiaci 4. ročníka  zúčastnili školy v prírode. Boli ubytovaní v Penzióne  ,, Mlynárky“ v Dudinciach. Počas pobytu zažili veľa pohybu, zábavy  a plávania. Navštívili  tiež neďaleký kaštieľ  ,,Svätý Anton“.

Mgr. Viera Michová

Aj začiatok tohto školského roka bol netradičný a poznamenaný aktuálnou pandemickou situáciou. Ako prví prišli do školy noví prváčikovia v sprievode svojich rodičov. Na pôde školy ich privítala pani riaditeľka Trajlínková. Následne sa im prihovoril starosta obce Sekule pán Krajčír a aj pán starosta Moravského Svätého Jána pán Emrich. Po krátkom príhovore sa prváci odobrali so svojimi triednymi učiteľkami do prváckych tried.

Žiaci 2. -  9. ročníka sa so svojimi triednymi učiteľmi stretli priamo vo svojich kmeňových triedach kde sa dozvedeli čo ich v najbližších dňoch čaká.

V novom školskom roku želáme všetkým veľa síl a trpezlivosti pri čerpaní nových vedomostí a hlavne veľa zdravia v tejto neľahkej situácii.

• Kancelária: 034/7770 232
    Zástupkyňa: 034/7782 069